2020 - 2021 н. р. І семестр
17 вересня відбулися Організаційні збори студентів – першокурсників, на якій вступники познайомились з представниками адміністрації, професорсько – викладацьким складом Факультету, кураторами академічних груп, Студентською Радою, тюторами – студентами – координаторами, дізналися про особливості організації навчального та виховного процесу, можливостями, які надає Факультет та Університет для особистісного становлення та розвитку студентів.
26 вересня студенти – міжнародники 1 курсу долучилися до відзначення Дня Європейських мов
1 жовтня магістри першого року навчання освітньої програми «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» зустрілись з адміністрацією Факультету права та міжнародних відносин. Під час зустрічі було обговорено ряд питань щодо організації процесу навчання, ознайомлено студентів із вимогами до написання магістерських робіт та надано поради щодо їх підготовки відповідно до обраних тем.
07 жовтня для студентів І курсу групи СКб-1-20-4.0д Факультету права та міжнародних відносин було проведено вебінар на тему: «SOFT SKILLS». Вебінар був проведений за участю фахівців з Київського міського центру зайнятості. Під час зустрічі фахівці центру зайнятості розповіли студентам як правильно написати резюме, підготуватися до співбесіди з потенційним роботодавцем, як професійно адаптуватися на робочому місці тощо.
09 жовтня на платформі Google Meet G-Suite Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася он-лайн зустріч студентів освітніх програм «Регіональні студії» та «Суспільні комунікації» 4 курсу бакалаврату та 1 та 2 курсів магістратури Факультету права та міжнародних відносин з доктором історичних наук, професором Жаклін Станке, відділення Історії, кримінального правосуддя та політології Коледжу мистецтв і наук, Університет Кемпбелл (Північна Кароліна, США).
Впродовж першого місяця навчання в стінах нашого Університету під час вивчення дисципліни «Я - студент» студенти першого курсу спеціальностей «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародне право» були ознайомлені з етичними принципами та нормами, які стосуються академічної доброчесності.
13-го листопада в рамках дисципліни «Цивілізаційний вимір сучасних міжнародних відносин» (2 курс, освітні програми «Регіональні студії» та «Суспільні комунікації») Київського університету імені Бориса Грінченка та у контексті інтернаціоналізації вищої освіти та академічного співробітництва між університетами відбулася гостьова лекція доктора політичних наук, дослідника та викладача факультету політичних наук та міжнародних досліджень Варшавського університету Спасіміра Домарадзкі.
21 листопада відбулася звітна конференція по виробничій практиці (консульська робота), яку проходили упродовж 6 тижнів студенти освітньої програми «Регіональні студії». Базами практик у 2020 р. були наступні установи: Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції, Міністерство соціальної політики України, Ізяславська міська рада Ізяславського району Хмельницької області, Білоцерківській міський районний суд Київської області, Бориспільський міський районний суд Київської області. Студенти прозвітували про форми роботи та завдання, які вони виконували під час практики; підрозділи, в яких вони працювали; форми та специфіку роботи з документами.
29 жовтня на Факультеті права та міжнародних відносин відбулася Всеукраїнська наукова онлайн-конференція за міжнародною участю «Актуальні проблеми міжнародних відносин та міжнародного права». Ініціатором проведення конференції виступила кафедра міжнародних відносин та міжнародного права. У конференції взяли участь викладачі, науковці, аспіранти та студенти з 21 університету та наукових установ України, Литви та Казахстану.
9 листопада студенти Факультету права та міжнародних відносин за традицією долучилися до написання радіодиктанту національної єдності. Цього року він став 20-м, ювілейним. Автором тексту радіодиктанту є письменник, лауреат Національної премії України імені Т. Шевченка Іван Малкович, а зачитала його українцям акторка Римма Зюбіна. Щиро вітаємо студенток І курсу Факультету з отриманням заслужених відзнак за участь у І етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, а саме: ІІ місце Демченко Анна (І курс спеціальності «Суспільні комунікації»); ІІІ місце Купецька Вероніка (І курс спеціальності «Міжнародне право»).Вітаємо також команди – мовознавців Факультету з гідною участю у ІІ Інтерактивному онлайновому квесті «Мовний марафон»: Дипломи ІІІ ступеня отримали команди: «Месники дипломатії» (Факультет права та міжнародних відносин), «Міжнародні мафіозі» (Факультет права та міжнародних відносин); Дипломом у номінації «За літературну креативність відзначена команда:
«Покоління Z» (Факультет права та міжнародних відносин).
24 листопада, на запрошення колег з Факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія», студенти 4 курсу освітніх програм «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка змогли відвідати відкриту лекцію-зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Болгарія п. Віталієм Москаленком, яка відбувалася на платформі Google Meet.
25 листопада студенти вказаних освітніх програм галузі Міжнародні відносини разом з доцентами кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Тимченко Л.О., Мельник Г.М. та Ілюк Т. В., прослухали семінар, присвячений основам «журналістики даних». Під час семінару учасники з’ясували як за допомогою даних та їх візуалізації можна розповідати актуальні історії, що таке відкриті дані, які вимоги до них існують, як та де їх знайти, опрацювати та візуалізувати за допомогою Flourish. Ініціювала семінар доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Слюсаренко Ірина Юріївна.
4 грудня студенти освітніх програм «Суспільні комунікації», «Регіональні студії» та «Міжнародне право» мали можливість поглибити свої знання у галузі інформаційно-комунікаційних технологій на семінарі, присвяченому підходам, інструментам та методам перевірки інформації. Разом зі студентами семінар відвідали викладачі кафедри міжнародних відносин та міжнародного права: завідувач І.В. Жалоба, доценти І.В. Братко, Г.М. Мельник, І.В. Ворошилова, Т.В. Ілюк, старші викладачі М.М. Лісовська та О.В. Пістракевич. Цей семінар відбувся в рамках співпраці Інформаційно-аналітичного центру та Наукового товариства студентів, аспірантів докторантів і молодих вчених Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка.
9 грудня відбулася зустріч у рамках проекту «Участь молоді України, Німеччини та Австрії в місцевих виборах», який реалізується Пан'європейським Союзом України за підтримки Фонду Ганса Зайделя. Участь взяли Фредерік Штроляйн - секретар Пан'європейської молоді Німеччини та Віталій Яремчук - молодіжний делегат України до ООН (2018) та Конгресу Ради Європи (2020). Вони розповіли про свій досвід участі в місцевих виборах у Баварії та Чернівецькій області. Зустріч модерувала членкиня Пан'європейського Союзу України, студентка 4-го курсу спеціальності "Суспільні комунікації" Гаценко Анастасія.
10 грудня для студентів бакалаврату та магістратури спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» освітньої програми «Суспільні комунікації» була проведена гостьова онлайн-лекція керівниці напряму зовнішніх зв’язків агентства стратегічних комунікацій TRUMAN Agency Тетяни Гайдук на тему: «Стратегічні комунікації як інструмент впливу і мистецтво».
10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Вже за традицією студенти Факультету права та міжнародних відносин за ініціативи нашого давнього друга та партнера Міжнародної правозахисної організації Amnesty International Ukraine долучилися до 14 «Марафону написання листів» – глобальної події, яка об'єднує мільйони небайдужих в усьому світі.У рамках марафону всі охочі виступають на захист прав людей із різних країн, підписуючи онлайн петиції до урядів, а також надсилають листи солідарності героям та героїням кампанії. Ми щиро дякуємо студентці ІV курсу спеціальності «Регіональні студії» Любарець Діані, яка вже третій рік поспіль виступає головним організатором події на Факультеті та студенткам ІІ курсу спеціальності «Суспільні комунікації» Клюй Руслані та Базарній Наталії, які стали координаторами Марафону в цьому році.
Щиро вітаємо студентку V курсу ОР «Магістр» спеціальності Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Факультету права та міжнародних відносин Шахову Оксану з отриманням Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування !
11 грудня відбулася друга зустріч у рамках проєкту «Участь молоді України, Німеччини та Австрії в місцевих виборах», який реалізується Пан'європейським Союзом України за підтримки Фонду Ганса Зайделя. Цього разу спікерами зустрічі були: Кароліна Гунґерлендер – Депутатка ландтагу Відня. Олег Саїк – Голова Івано-Франківського міського осередку Української Галицької Партії. Зустріч модерувала членкиня Пан'європейського Союзу України, студентка 4-го курсу спеціальності "Регіональні студії" Дар’я Гаман.
12 грудня відбулася звітна конференція по переддипломній (аналітичній) практиці, яку проходили студенти другого (магістерського) освітнього рівня денної форми навчання, спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», другого року навчання, групи МВм-1-19-1.4д Факультету права та міжнародних відносин з 16.11.2020 р. по 11.12.2020 р. Базами практик були наступні установи: Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого, Громадська організація «Логос знання», представництва міжнародних компаній CIENCE Technologies Inc та Sensco Logistics INC.
18 грудня відбулася зустріч з Юлією Ігорівною Сокол, другим секретарем (консульські питання) посольства України в Арабській республіці Єгипет, зі студентами освітніх програм «Регіональні студії» та «Суспільні комунікації». Он-лайн спілкування проходило у комбінованій формі поєднання лекції та формату Q&A (питання-відповіді). Здобувачі освіти другого (магістерського) рівня за освітньо-професійною програмою «Регіональні студії» спеціальності 291 «Міжнародні відносини, регіональні студії та суспільні комунікації» завершили своє навчання проходженням державної атестації. Вітаємо наших магістрів Байкову Вікторію, Богданович Анастасію, Вдовичин Марію-Мар’яну, Кацімона Євгенія, Кравця Всеволода, Левчук Анастасію, Лук’янчук Юлію, Пигуль Крістіну, Фіщук Катерину, Черкасову Марину та Школьного Арсена з успішним складанням кваліфікаційного іспиту з теорії і практики перекладу (англійська мова) та захисту випускних кваліфікаційних робіт.
19 грудня Вітаємо наших магістрів Колосай Валерію, Мачуську Анастасію, Новікову Тетяну, Нуждову Вікторію, Позняка Андрія, Приладиш Юлію та Ричку Юрія з успішним складанням кваліфікаційного іспиту з теорії і практики перекладу (англійська мова) та захисту випускних кваліфікаційних робіт. Глибинне розуміння процесів міжнародних відносин та суспільних комунікацій у сучасному світі, а також нестандартні теми, які обрали для дослідження наші студенти, ще раз доводять, що ми випускаємо кваліфікованих фахівців, готових працювати над впровадженням зовнішньої політики нашої держави.
15 січня відбулася чергова онлайн зустріч в рамках лекторію «Рандеву з професіоналом», запроваджена кафедрою міжнародних відносин та міжнародного права. Цього разу спілкувався зі студентами освітніх програм «Регіональні студії» та «Суспільні комунікації» консул посольства України в Чорногорії Михайлом Михайловичем Шматовим.
16 січня відбулася звітна конференція по виробничій практиці (інформаційно-аналітична), яку проходили упродовж 6 тижнів студенти освітньої програми «Регіональні студії». Базами виробничої інформаційно-аналітичної практики були наступні установи: Міністерство культури та інформаційної політики України, Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Благодійний Фонд «СІД ФОРУМ Україна», Інформаційно-дослідницький центр при Верховній Раді України, ТОВ «Видавничий дім «Кур’єр» (редакція газети «Кур’єр тижня»), Громадська організація "Innovative technologies in sports", Білоцерківська міська рада.
19 січня відбулася чергова онлайн зустріч в рамках лекторію «Рандеву з професіоналом», запровадженого кафедрою міжнародних відносин та міжнародного права. Радниця з питань стратегічних комунікацій Президента Торгово-промислової палати Марина Іванівна Соботюк ознайомила студентів освітніх програм «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» з особливостями креативних комунікацій.
2020 - 2021 н. р. ІІ семестр
14 січня Факультет права та міжнародних відносин, разом зі всією Україною, відзначає свято Василя Великого та перший день Нового Року за старим стилем.І завдяки Науковому Товариству та студентам ФПМВ, ми отримали чудову можливість візуалізувати давній обряд засівання та щиро повірили в те, що наші чудові хлопці, які першими за традицією увійдуть сьогодні до наших осель, разом з житом та пшеницею подарують нам щастя та достаток у новому році! Більш детально...
березень-травень 2021 року
5 березня студенти 1, 2 та 3 курсів спеціальності «Міжнародне право» відвідали майстер-клас Юлії Патій «10 секретів побудови успішної кар’єри». Юлія ПАТІЙ консультант із управління та розвитку, експартнер та CEO адвокатського об'єднання AVER LEX розповіла про особливості юридичної професії та поділилась своїм досвідом побудови успішної кар'єри.
10 березня студенти 1, 2 та 3-го курсів спеціальності «Міжнародне право» зустрічались з представником адвокатського об’єднання EQUITY Катериною Яковенко. Студенти дізналися про особливості роботи адвоката та процедури входження до цієї професії, мали активне спілкування щодо побудови успішної кр’єри адвоката.
17 березня Голова НТ ФПМВ, а також координаторка Школа академічної доброчесності Оксана Шахова стала спікеркою на онлайн-зустрічі із представниками Херсонського державного університету. Учасники обговорювали можливі заходи та інструменти щодо дотримання принципів академічної доброчесності, а також важливість допомоги іншим у цьому.Ми пишаємося тим, що члени нашого Наукового товариства вже мають цінний досвід, яким можуть ділитися з іншими та дуже раді, що така важлива тема стала кроком до партнерства наших університетів. Сподіваємося на подальшу співпрацю та втілення спільних проєктів.
22 березня відбулася онлайн-зустріч студентів спеціальностей «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та «Міжнародне право» з керівником Видавництва Верховної Ради України Володимиром Кисляком. Захід було організовано і проведено куратором студентів 1 курсу спеціальності «Міжнародне право» та 3 курсу спеціалізації «Суспільні комунікації» Інною Ворошиловою. Долучитися до зустрічі було запрошено також студентів 2 та 3 курсів спеціальності «Міжнародне право».
1-го квітня студенти спеціальностей «Міжнародне право» та «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Факультету права та міжнародних відносин зустрілися з професором Луіс Разо Браво, директором Європейського інституту науки з менеджменту (м. Барселона, Іспанія).
Цьогоріч студенти Факультету права та міжнародних відносин перемогли в двох напрямах Всеукраїнської науково – практичної конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації». Корженівська Вікторія – студентка ІІІ курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» освітньої програми «Регіональні студії» та Клюй Руслана – студентка ІІ курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»освітньої програми «Суспільні комунікації» здобули І місце за напрямом «Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності та наукової етики» з проєктом «Академічна доброчесність: Руйнівники легенд. 2.0». Дар’я Пентіло – студентка III курсу спеціальності «Право», Надія Матківська та Анна Тропешко - студентки II курсу спеціальності «Міжнародне право», Юлія Двернік - студентка I курсу спеціальності «Право» та Вероніка Купецька - студентка I курсу спеціальності «Міжнародне право» здобули перемогу за напрямом «Наука та ІТ: інформаційна грамотність в умовах становлення мережевого суспільства» з проєктом «Освітня передача «Юрист-онлайн»»
14 квітня відбувся онлайн-урок з моделювання засідання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій від Освітній Центр Верховної Ради України. Учасники розглядали законопроєкт щодо запровадження gap year у державну систему освіти. Кожен мав змогу висловити свою точку зору та обговорити позиції решти учасників. Незважаючи на те, що думки були дуже різноманітними, в результаті все ж вдалося прийти до спільного висновку. Хочемо познайомити вас з найактивнішими учасниками, які гідно проявили себе під час моделювання:Кирилюк Андрій ,Демченко Анна, Прачун Богдан та інш.
Більше 80 студентів з усіх куточків України, які навчаються в 25 різних університетах, стали учасниками «Кар’єрного марафону» та мали можливість поспілкуватися з провідними юристами з різноманітних сфер права. Масштабний івент відбувся 15-16 квітня та був організований Радою студентського самоврядування спільно зі СтудАктивом. Гостями заходу стали: Олена Полякова ( партнер практики банківського та фінансового права Redcliffe Partners); Анна Власова (партнер АО «Гришаков,Власова та партнери); Антон Тарасюк ( партнер Legal It Group); Олександр Мамуня (партнер Mamunya IP). Спікери розповіли студентам про свій кар’єрний шлях, представили свої компанії, дали рекомендації щодо працевлаштування та відповіли на найбільш актуальні питання молодих колег.
Упродовж квітня місяця під керівництвом доцента кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, доцента кафедри романської філології і порівняльно-типологічного мовознавства Вікторії Андріївни Вдовиченко студенти працювали над створенням, вдосконаленням та редагуванням текстів про українську культуру. До проєкту були залучені студенти 3-го курсу факультету права та міжнародних відносин, які працювали над статтями українською та англійською мовами, а також студенти 5-го курсу Інституту філології, які доповнювали та створювали матеріали італійською та українською мовами.
Вітаємо з успішним захистом курсових робіт студентів ІІІ курсу спеціальності «Міжнародне право»!!
Захист успішно пройшов на кафедрі міжнародних відносин і міжнародного права 21-22 квітня 2021 року. Студенти успішно презентували результати своєї річної роботи. Дослідження виявилися актуальними, ґрунтовними, добре структурованими. Тематика курсових робіт репрезентувала увесь спектр проблем міжнародного співробітництва та комунікаційної взаємодії країн світу, а також різнобічні аспекти вивчення інформаційного суспільства. Велика увага в наукових дослідженнях студентів приділялася питанням аналізу інформаційної взаємодії країн, комунікаційних стратегій країн Європи, Америки та Азії, проблем та шляхів формування іміджу України, цифрової дипломатії, стратегій інформатизації та діджиталізації, сучасних інформаційних воєн, проблем протидії пропаганді та вивченню впливів на масову свідомість, дослідженню різнопланових аспектів віртуальної та публічної дипломатії різних країн світу тощо.
19 - 23 квітня пройшли захисти курсових робіт студентів 2-го курсу спеціальності «Суспільні комунікації».
23 квітня відбувся захист курсових робіт студентів освітньої програми «Регіональні студії». Тематика курсових проектів продемонструвала усю різноманітність країн та регіонів світу. Які привернули увагу наших дослідників-початківців!
24 квітня, студенти 1 курсу спеціальності 293 «Міжнародне право» — Купецька Вероніка і Прачун Богдан взяли участь у Всеукраїнських судових змаганнях «National Moot Court Competition on International Humanitarian Law», організованих осередком ELSA Kharkiv. Змагання складалося з двох етапів: письмового та усного. Студенти успішно пройшли перший раунд, потрапивши до онлайн-відбіркових, які відбувалися на платформі ZOOM. Команда «Ferro et igni» від нашого Факультету, у складі якої також була Науменко Олександра, мала можливість позмагатися зі студентами Київського інституту міжнародних відносин ім. Тараса Шевченка та Національним юридичним університетом ім. Ярослава Мудрого.
За щорічною традицією нашого Факультету ми запускаємо марафон великодніх привітань, під час якого студенти та колеги з різних куточків України подарують нам свої власні, родинні, Великодні традиції, щоб підтвердити – наша Україна різнобарвна, але єдина!
https://www.facebook.com/FPMVKUBG/videos/765298564176315
https://www.facebook.com/FPMVKUBG/videos/2970320446590235
https://www.facebook.com/FPMVKUBG/videos/1373094493068383
https://www.facebook.com/FPMVKUBG/videos/453354252425816
Щиро вітаємо студентку І курсу спеціальності 293 «Міжнародне право», старосту академічної групи МПб-1-20-4.0д Купецьку Вероніку, яка за результатами фінального етапу XІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка отримала Диплом ІІІ ступеня (серед студентів закладів вищої освіти (університети та академії негуманітарний профіль).
Вітаємо нашу студентку Тетяну Чабанюк з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»!
Розумний, інтелектуальний, яскравий амбітний Факультет права та міжнародних відносин тепер беззастережно довів, що його студенти та викладачі ще й безмежно талановиті та творчі! Про це голосно промовляють результати ІІ загально університетського фестивалю-конкурсу «Грінченківська весна»! Щиро дякуємо всім нашим колегам та студентам, які взяли участь в конкурсі та подарували свій талант справжнім поціновувачам прекрасного!
13 травня наші студенти мали можливість прийняти участь у Дні кар'єри, що організувала освітня платформа Legal High School. В рамках заходу представники різних юридичних професій поділитися з майбутніми фахівцями своїм неоціненним досвідом, дізнались про найкращі компанії юридичного ринку і ознайомились з деталями роботи юридичних департаментів великих корпорацій та державних органів, мали змогу поспілкуватись к роботодавцями та визначитись зі своєю спеціалізацією. День кар’єри дозволив студентам першого, другого та третього курсів спеціальності 293 Міжнародного права та ІІІ курсу спеціальності 081 "Право" долучитись до дискусії щодо особливостей юридичної професії та прийняти участь у тренінгах та майстер-класах.
17 травня відбулася звітна конференція з виробничої практики (виконавчі та самоврядні органи), яку впродовж 3 тижнів проходили студенти ІІ і ІІІ курсів освітньої програми «Міжнародне право». Базами практики для майбутніх юристів-міжнародників стали Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Міністерство цифрової трансформації України, Інститут законодавства Верховної Ради України (відділ європейського права та міжнародної інтеграції), Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру (Управління європейської інтеграції та міжнародного співробітництва), Торгово-промислова палата України, Приватний виконавець виконавчого округу м. Києва Юхименко О.Л., ТОВ «Інвестбудгаличина» (м. Київ), ТОМ «Юридична фірма «Правова допомога» (м. Київ), Патентне бюро «Бенатов і партнери» (м. Київ), Патентно-правова фірма «Prima Veritas» (м. Київ), ГО «Всеукраїнська ліга правників України проти корупції» (м. Харків), Адвокатське бюро «Івана Мукана» (м. Старий Самбір), Юридична клініка «Астрея» Київського університету імені Бориса Грінченка та ін.
20 травня на Факультеті права та міжнародних відносин відбувся День відкритих дверей онлайн форматі, що цілком відповідає викликам часу та сучасним комунікаційним тенденціям. Визначаючи одним з найважливіших своїх пріоритетів вступну кампанію 2021 року та поповнення найкращої спільноти грінченківців представниками сьогоднішніх випускників, завідувачі випускових кафедр: доктор юридичних наук, професор, Орел Лілія Василівна (кафедра публічного та приватного права), доктор історичних наук, професор Жалоба Ігор Володимирович (кафедра міжнародних відносин та міжнародного права), провідні викладачі Факультету – Байталюк Ольга Михайлівна та Чернега Андрій Петрович детально та цікаво ознайомили майбутніх абітурієнтів з усіх куточків України з особливостями Університету Грінченка та Факультету права та міжнародних відносин і запросили до нас на навчання.
20 травня. на кафедрі міжнародних відносин та міжнародного права Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася остання звітна конференція по виробничим практикам. Це була переддипломна практика, яка у мовах локдауну відбувалася дистанційно на базі наукової бібліотеки Університету.
20 травня в рамках Фестивалю науки Київського університету імені Бориса Грінченка на Факультеті права та міжнародних відносин в онлайн форматі відбулася щорічна студентська наукова конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин». Заявки на участь у конференції подали 55 здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освітніх програм «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії», що готують фахівців по спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Крім того, приєдналися й зацікавлені студенти, які виявили бажання послухати виступи учасників з актуальних проблем міжнародних відносин, тож загальна кількість учасників перебільшила 80 осіб. Конференція відбувалася за сімома секціями