Лідерствослужіння

20 вересня 2017 року за ініціативи проректора з розвитку лідерства Олени Євгеніївни Бондарєвої новообрана Рада Студентського самоврядування Факультету відвідала тренінг з формування командної взаємодії та лідерських якостей

 

3 березня Рада студентського самоврядування Факультету за ініціативи Голови Ради – Станіслава Маляра отримала можливість взяти участь у тренінгу з лідерства, спрямованому на поглиблення навичок роботі в команді.

18-20 квітня Рада Студентського Самоврядування Факультету права та міжнародних відносин відвідувала тренінги з лідерстваМаршала Крістенсена, засновника Міжнародної організації Co-Serve International.

 

ВИПУСК в Міжнародній академії лідерства служіння         Вітаємо студентів Факультету права та міжнародних відносин: Ангеліну Івашкевич, Діану Ковальову, Євгенію Торчинську, Станіслава Маляра, Дмитра Потапова, Сергія Гаргуна з проходженням всіх етапів програми з розвитку лідерства служіння та вдалим завершенням навчання в Міжнародній академії лідерства служіння !!!

Впевнені, що всі знання, отримані нашими вихованцями, допоможуть їм відкрити справжній лідерський потенціал та усвідомити свою власну життєву місію !

Сертифікат та відео

 

 

10 грудня  2017 року Рада Студентського самоврядування Факультету, в рамках постійнодіючої лідерської програми Університету, відвідала тренінг з формування командної взаємодії та лідерських якостей.

20, 29 березня всі студенти – першокурсники спеціальностей «Суспільні комунікації», «Регіональні студії» та «Право» стали и учасниками «Програми тренінгів з лідерства», спрямованої на адаптацію студентів в університетському середовищі, поглиблення розуміння головних цінностей Університету, побудову успішної команди.

22 березня студенти Факультету 1 курсу спеціальностей «Право», «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» межах розвитку лідерського напряму діяльності Студентського самоврядування, долучилися до першого заняття гуртка лідерства, започаткованого Науково – методичним центром культури лідерства.