Події

26 лютого 2021 р. гаранти освітніх програм «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» кафедри міжнародних відносин та міжнародного права провели обговорення освітніх програм з колегами з Маріупольського державного університету.

25 лютого 2021 року в рамках проходження навчальної (ознайомчої) практики студентами-бакалаврами І курсу групи МП-1-20-4.0д спеціальності 293 «Міжнародне право» відбулася онлайн-зустріч із співробіниками Інституту законодавства Верховної Ради України – базової установи науково-правового забезпечення законодавчої діяльності Верховної Ради України. Зі студентами зустрілися заступник директора Інституту законодавства Верховної Ради України, кандидат військових наук Дмитро Хруст та заступниця завідуючої відділом європейського права та міжнародної інтеграції, кандидат юридичних наук Анна Кондратова.

Початок нового семестру відзначився ще однією гостьовою лекцією в рамках ініціативи кафедри «Рандеву з професіоналом», спрямованої на формування у наших здобувачів фахових компетентностей. 24 лютого 2021 р. відбулася онлайн-зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Північній Македонії пані Наталією Задорожнюк. Студенти освітніх програм «Регіональні студії» та «Суспільні комунікації» змогли долучитися до цієї події завдяки академічному співробітництву між Київським університетом імені Бориса Грінченка та Запорізьким національним університетом.

Сторінка 1 із 107