Події

У п’ятницю, 15 січня 2021 р. відбулася чергова онлайн зустріч в рамках лекторію «Рандеву з професіоналом», запроваджена кафедрою міжнародних відносин та міжнародного права. Цього разу спілкувався зі студентами освітніх програм «Регіональні студії» та «Суспільні комунікації» консул посольства України в Чорногорії Михайлом Михайловичем Шматовим.

Під час зустрічі здобувачі вищої освіти за спеціальністю 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» мали можливість поглибити свої теоретичні знання, які вони отримали в рамках блокової дисципліни «Основи дипломатії та дипломатичної служби» під час лекцій та практичних занять на першому курсі та дізнатися деталі щоденної роботи дипломатичних представництв України за кордоном на прикладі Чорногорії. В рамках встановлених наукових та академічних контактів на зустріч були запрошені студенти освітньої програми «Країнознавство» Запорізького національного університету, адже онлайн формат розкриває для нас географічні кордони та стискає географічний простір.

Ось і завершилася атестація студентів другого курсу освітньо-професійної програми «Суспільні комунікації» спеціальності 291 «Міжнародні відносини, регіональні студії та суспільні комунікації».

Вітаємо наших магістрів Колосай Валерію, Мачуську Анастасію, Новікову Тетяну, Нуждову Вікторію, Позняка Андрія, Приладиш Юлію та Ричку Юрія з успішним складанням кваліфікаційного іспиту з теорії і практики перекладу (англійська мова) та захисту випускних кваліфікаційних робіт. Глибинне розуміння процесів міжнародних відносин та суспільних комунікацій у сучасному світі, а також нестандартні теми, які обрали для дослідження наші студенти, ще раз доводять, що ми випускаємо кваліфікованих фахівців, готових працювати над впровадженням зовнішньої політики нашої держави.

Здобувачі освіти другого (магістерського) рівня за освітньо-професійною програмою «Регіональні студії» спеціальності 291 «Міжнародні відносини, регіональні студії та суспільні комунікації» завершили своє навчання проходженням державної атестації. 

Вітаємо наших магістрів Байкову Вікторію, Богданович Анастасію, Вдовичин Марію-Мар’яну, Кацімона Євгенія, Кравця Всеволода, Левчук Анастасію, Лук’янчук Юлію, Пигуль Крістіну, Фіщук Катерину, Черкасову Марину та Школьного Арсена з успішним складанням кваліфікаційного іспиту з теорії і практики перекладу (англійська мова) та захисту випускних кваліфікаційних робіт. Вміле використання здобутих знань зі специфіки сучасних міжнародних процесів у різних регіонах сучасного світу, вміння винайти цікавий погляд на вже здавалося б давно досліджені країни світу, якісну роботу із різноманітними джерелами інформації – свідчать про якісну підготовку магістрів на освітніх програмах кафедри міжнародних відносин та міжнародного права.

У п’ятницю, 18 грудня 2020 р. відбулася зустріч з Юлією Ігорівною Сокол, другим секретарем (консульські питання) посольства України в Арабській республіці Єгипет, зі студентами освітніх програм «Регіональні студії» та «Суспільні комунікації». Он-лайн спілкування проходило у комбінованій формі поєднання лекції та формату Q&A (питання-відповіді).

Ця ініціатива продовжує низку зустрічей наших студентів з представниками роботодавців, до яких відносяться центральні органи виконавчої влади, що забезпечують формування та реалізацію державної політики у сфері зовнішніх зносин і координують діяльність державних органів у сфері зовнішніх зносин; органи дипломатичної служби України (Міністерство закордонних справ України; представництва Міністерства закордонних справ України на території України; закордонні дипломатичні установи України); державні установи (держадміністрації, органи місцевого самоврядування, міжнародні відділи центральних органів виконавчої влади); приватні структури, які здійснюють міжнародну діяльність тощо.

17 грудня 2020 року на платформі Google Meet відбувся круглий стіл «Правове регулювання новорічних та різдвяних свят: національний та міжнародний аспекти».

Модератор зустрічі: Байталюк Ольга Михайлівна, старший викладач кафедри публічного та приватного права Факультету права та міжнародних відносин

Запрошені гості: Малініна Галина Ігорівна, головний спеціаліст відділу взаємодії з міжнародними організаціями Управління міжнародного співробітництва Міністерства культури та інформаційної політики України, Національний координатор спільної ініціативи Ради Європи та Європейської Комісії «Дні європейської спадщини» в Україні.

15 грудня 2020 р. доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Факультету права та міжнародних відносин Ірина Василівна Братко взяла участь у круглому столі Торгово-промислової палати України з обговорення аналітичного документу щодо стану розвитку та державної політики малого бізнесу.

12 грудня 2020 р. відбулася звітна конференція по переддипломній (аналітичній) практиці, яку проходили студенти другого (магістерського) освітнього рівня денної форми навчання, спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», другого року навчання, групи МВм-1-19-1.4д Факультету права та міжнародних відносин з 16.11.2020 р. по 11.12.2020 р.

Сторінка 1 із 106