Візитівка

22 серпня 2016 року, відбулася презентація Факультету, на яку завітали почесні гості – Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук, заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олена Фіданян, Директор департаменту освіти і науки Віра Роговата інші.

 

Новостворений факультет розташовано в приміщенні корпусу по вулиці Маршала Тимошенка, 13-Б на окремому поверсі, який підготовлено за короткий час завдяки зусиллям керівництва Університету. Потужна матеріально-технічна та інформаційна база сприятимуть навчальному процесу підготовки нового покоління юристів та міжнародників.

 

Підготовка студентів на факультеті здійснюється за двома спеціальностями – «Право» та «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» в рамках освітніх рівнів – «Бакалавр» та «Магістр». З 2018 року було відкрито спеціальність «Міжнародне право» в рамках освітнього рівня «Бакалавр».

 

Належну підготовку бакалаврів та магістрів забезпечують  високопрофесійні та досвідчені викладачі трьох кафедр:

- кафедри публічного та приватного права;

- кафедри міжнародних відносин та міжнародного права;

- кафедри іноземних мов.


Професорсько-викладацький склад факультету налічує  52-х  викладачів, з яких 12 докторів наук та професорів, 28 кандидатів наук, з яких 21 доцент