Візитівка

Герб

 

22 серпня 2016 року, відбулася презентація Факультету, на яку завітали почесні гості – Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук, заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олена Фіданян, Директор департаменту освіти і науки Віра Роговата інші.

 

Новостворений факультет розташовано в приміщенні корпусу по вулиці  Левка Лук’яненка, 13-Б на окремому поверсі, який підготовлено за короткий час завдяки зусиллям керівництва Університету. Потужна матеріально-технічна та інформаційна база сприятимуть навчальному процесу підготовки нового покоління юристів та міжнародників.

 

Підготовка студентів на факультеті здійснюється за двома спеціальностями – «Право» та «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» в рамках освітніх рівнів – «Бакалавр» та «Магістр». З 2018 року було відкрито спеціальність «Міжнародне право» в рамках освітнього рівня «Бакалавр».

 


Професорсько-викладацький склад налічує 46 викладачів, з яких 18 докторів наук, серед яких 6 професорів, 25 кандидатів наук, з яких 13 доцентів.

 

З 01.09.2022 року на Факультеті права та міжнародних відносин функціонує чотири кафедри:

кафедри приватного права;

кафедри публічного  права;

- кафедра міжнародних відносин;

- кафедра міжнародного права, європейської та євроатлантичної інтеграції.