Секція Ради роботодавців

РОБОТОДАВЦІ, ЩО ВХОДЯТЬ ДО СЕКЦІЇ РАДИ РОБОТОДАВЦІВ З ПРАВА:

1) Гришаков Олександр Олексійович, керуючий ТОВ «Юридична компанія «Гришаков та партнери», к.ю.н., член Національної асоціації адвокатів України, адвокат року 2020 в номінації «Медичне та фармацевтичне право».
2) Алєксєєва Анастасія Олександрівна, координатор моніторингової групи, ГО «Інформаційно-аналітичний центр Міжнародного товариства прав людини».
3) Калашник Олена Миколаївна (секретар), адвокат, к.ю.н., член Ради Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ; член Комітету НААУ з міжнародного права; секретар комітету адміністративного права та процесу НААУ, адвокат Харківщини 2019 в номінації «За міжнародний захист прав людини».
4) Музиченко Тетяна Олексіївна, начальник відділу правової експертизи процесуального законодавства Департаменту моніторингу додержання права на справедливий суд та процесуальних прав Секретаріату
Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, к. ю. н.
5) Вінтоняк Олена Василівна, народний депутат України ІХ скликання, член Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом, голова підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами-членами ЄС Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом.

СТВОРЕННЯ СЕКЦІЇ З ПРАВА РАДИ РОБОТОДАВЦІВ

НАКАЗ про затвердження положення про Ради роботодавців Університету.

План роботи Ради роботодавців Факультету права та міжнародних відносин

,ПРОТОКОЛ №1 першого (організаційного) засідання Ради роботодавців Факультету права та міжнародних відносин

РІШЕННЯ першого (організаційного) засідання Ради роботодавців

Список членів Ради роботодавців Факультету права та міжнародних відносин