18 травня 2023 рік
Київський університет імені Бориса Грінченка
18 травня 2023 р. в рамках Фестивалю науки - 2023 в Київському університеті імені Бориса Грінченка на Факультеті права та міжнародних відносин відбулася ІІ Студентська наукова конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та міжнародного права». У зв’язку із постійними загрозами ракетних обстрілів з боку держави-агресора конференція проходила в онлайн форматі.
Заявки на участь у конференції подали 63 здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освітніх програм «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», а також здобувачі освітньої програми «Міжнародне право», спеціальність 293 «Міжнародне право». Організатором конференції виступила кафедра міжнародних відносин, до якої долучилася кафедра міжнародного права, європейської та євроатлантичної інтеграції Факультету права та міжнародних відносин.
Із вітальним словом до учасників конференції звернулися Кулініч Микола Андрійович, декан Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат історичних наук, професор, Надзвичайний та Повноважний Посол; Яблонський Василь Миколайович, завідувач кафедри міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор історичних наук, доцент; Братко Ірина Василівна, завідувач кафедри міжнародного права, європейської та євроатлантичної інтеграції Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат юридичних наук, доцент.
Під час конференції працювали наступні секційні засідання:
Секція 1. Україна у сучасних міжнародних відносинах.
Секція 2. Країнознавчі аспекти європейських студій.
Секція 3. Міжнародні комунікації в країнах Європи.
Секція 4. Американські студії.
Секція 5. Актуальні проблеми міжнародних відносин в Азії та Африці.
Секція 6. Суспільні комунікації в міжнародних відносинах.
Секція 7. Актуальні проблеми міжнародного права.
Під час засідань секцій учасники висвітлили результати власних досліджень в рамках визначеного регламенту, активно дискутували та задавали питання своїм колегам-дослідникам. Напрацювання студентів стали результатом реалізації практикоорієнтованого навчання, а також поєднання навчання та дослідження на освітніх програмах, які здійснюють підготовку фахівців міжнародників.
Дякуємо всім спікерам та модераторам онлайн-форуму за активну участь, зацікавленість та бажаємо творчої наснаги та нових наукових ідей!
Учасники конференції висловлюють особливу подяку ЗСУ та ППО за можливість продовжувати навчання та викладання!