Календар подій

Гостова лекція доктора права Ліліани Тимченко на тему: «Державний тероризм: тактика та інструментарій РФ в агресивній війні проти України» (англійською мовою)
5 грудня 2023 року в рамках діяльності Центру міжнародного права, започаткованого кафедрою міжнародного права, європейської та євроатлантичної інтеграції, відбудеться гостьова лекція юристки-міжнародниці, доцентки Академічного Департаменту соціальних наук Європейського гуманітарного університету (м. Вільнюс, Литва), доктора права Ліліани Тимченко на тему: «Державний тероризм: тактика та інструментарій РФ в агресивній війні проти України» (англійською мовою).
Лекція Ліліани Тимченко для студентів спеціальності «Міжнародне право» має на меті дати міжнародно-правову оцінку поняттю «державний тероризм», проаналізувати методи агресивної війни РФ проти України та окреслити перспективи відповідальності за ці дії з точки зору міжнародного права.

Гостьова лекція

Тимченко