Всеукраїнська науково-практична конференція з права (з міжнародною участю)

Шановні колеги та студенти, запрошуємо Вас до участі у 5-тій щорічній Всеукраїнській науково-практичній конференції «Наукові розвідки з актуальних проблем публічного та приватного права» (з міжнародною участю), яка відбудеться в Київському університеті імені Бориса Грінченка в дистанційній формі через відеозв’язок на платформі Google Meet 20 травня 2022 року.

Напрями роботи конференції:

• проблеми регулювання відносин, пов’язаних з військовим вторгненням та шляхи їх вирішення;
  • науково-практичні проблеми приватного права;
  • науково-практичні проблеми приватного права.

Заявка на участь в конференції приймається до 1 травня 2022 року на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у формі листа з темою тез доповіді та інформацією про учасника.

Тези будуть  опубліковані у електронному збірнику безкоштовно (приймаються до 20 травня).

Інформаційний лист.