Навчання студентів за програмою академічної мобільності КМПЄЄІ

Невідомська Лілія Андріївна здійснює семестрове навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+ на факультеті права у Вільнюському університеті (Литва) (серпень 2023 р. - січень 2024 р.).

Матківська Надія

Матківська Надія Василівна здійснила семестрове навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+ у Європейському гуманітарному університеті (Литва) за спеціальністю «Міжнародне право і право Європейського Союзу» протягом березня-липня 2021 р.

Матківська Надія

Літвінова Валерія Робертівна  – Начається за програмою академічної мобільності Erasmus+ на факультеті права у Вільнюському університеті, Литва

Valery Litvinova

Якіменко Олександра Анатоліївна здійснює семестрове навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+ у Європейському гуманітарному університеті (Литва) за спеціальністю «Міжнародне право і право Європейського Союзу»  (вересень-лютий 2022 р.)

Олександру Якіменко

Ткаченко Катерина Богданівна, здійснює семестрове навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+ у Європейському гуманітарному університеті (Литва) за спеціальністю «Міжнародне право і право Європейського Союзу» (вересень-лютий 2022 р.)

Чечко Анастасія здійснює навчання у Вільнюському університеті (Литва) впродовж березня-січня 2022-2023 рр.

Чечко Анастасія