17 – 24 листопада 2023 року у Галереї Віктора Огнев‘юка демонструвалася виставка-презентація студентського проєкту «Місця щасливих людей», присвячена Всеукраїнському дню студентства. Проєкт було підготовлено і реалізовано студентами трьох факультетів - Факультету права та міжнародних відносин, Факультету журналістики та Факультету образотворчого мистецтва і дизайну. Реалізація проєкту відбувалася в кілька етапів у форматі практикоорієнтованого навчання та міжфакутетської кооперації у рамках підготовки виставки «Місця щасливих людей».
Цім проєктом українське студентство, на долю якого випали такі непрості часи, декларує, що воно продовжує жити, навчатися, творити, робити усе задля власного розвитку, наближення Перемоги та допомоги тим, хто їх захищає. Під час його підготовки та реалізації, студенти на практиці закріпили здобуті знання з організації івентів, їх практичної реалізації, інформаційного супроводу, створення мистецьких об’єктів та у форматі єдиної грінченківської родини задекларували свої прагнення і свою громадянську позицію. Фотоекспозицією студенти змушують відвідувачів повернутися до їхніх щасливих місць і відчути ноти болю і надії на завершення війни. Представлені експонати, також презентують прагнення молоді до миру і їх внесок у спільну Перемогу над ворогом. Студенти різних курсів і факультетів перетворили об’єкти війни в символи краси і миру, які будуть передані волонтерам задля підтримки частин ЗСУ. Повний етап підготовки та реалізації івентів та інформаційної кампанії дозволив майбутнім комунікаційникам на практиці засвоїти отримані знання та відпрацювати відповідні навички.
Ініціатива проєкту була започаткована студентами 4-го курсу освітньої програми «Суспільні комунікації» та реалізовується в рамках практикоорієнтованого навчання з освітнього компоненту «PR-технології» (викладач – доцент кафедри міжнародних відносин, керівник Інформаційно-аналітичного центру компетентностей ФПМВ, к.і.н. Т.В. Ілюк). До реалізації проєкту на Факультеті права та міжнародних відносин в рамках діяльності Інформаційно-аналітичного центру компетентностей були залучені також здобувачі ОП «Суспільні комунікації» в межах дисциплін «Іміджелогія» та «Вступ до спеціальності» (які працювали у взаємодії із студентами інших факультетів в межах їх освітніх компонентів).
Кураторами проєкту від Факультету права та міжнародних відносин виступили заступник декана із науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, к.і.н. Н.В. Баранова та доцент кафедри міжнародних відносин, к.і.н. Т.В. Ілюк. Практична реалізація студентської ініціативи стала можливою завдяки спільній роботі здобувачів трьох структурних підрозділів та організаційному сприянню і допомозі адміністрації Факультету журналістики, Факультетів права та міжнародних відносин та Факультет образотворчого мистецтва і дизайну, а також завдяки конструктивній співпраці із кураторами від факультетів-партнерів, з якими ми цей проєкт реалізовували (заступник декана із науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Факультету журналістики Т.І. Поліщук, завідувач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Факультету журналістики, д.і.н., професор Л.М. Новохатько; декан Факультету образотворчого мистецтва та дизайну О.В. Ковальчук, заступник декана із науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Факультету образотворчого мистецтва та дизайну С.В. Стрельцова; доцент кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Факультету журналістики, к.п.н. О.І. Гуцол).
Вітаємо студентів із успішно реалізованим проєктом, пишаємося вами та віримо в скору Перемогу України а також в те, що здобуті вами в процесі реалізації проєкту компетентності стануть в нагоді у Вашій подальшій професійній діяльності на користь нашої держави та її майбутнього!