2017-2018 н.р.

2017 – 2018 н.р.

21 вересня студенти спеціальності «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» взяли участь у з відзначенні Міжнародного дня Миру, ініційованому «Спілкою жінок України».

27 вересня 2017 в КНЕУ студенти 2 курсу спеціальності «Країнознавство» взяли участь в якості волонтерів та перекладачів у провідній виставці стажування Stud-Point - кар'єрному заході для молоді та студентів, які прагнуть стати професіоналами своєї справи.

3 жовтня  в межах співпраці з Київським міжнародним інститутом соціології, студенти 2 курсу спеціальності «Країнознавство» взяли участь у дослідженні «Поширеність несприятливих подій дитинства серед студентської молоді України» та отримали подяку за співпрацю та сертифікат від Українського Науково – методичного центру практичної психології і соціальної роботи.

7 жовтня студенти 2 курсу спеціальності «Країнознавство» були запрошені в якості волонтерів та перекладачів взяти участь у ІV Міжнародному фестивалі культур народів світу, якій відбувся в колонній залі КМДА

12 жовтня в Інституті філології відбулося урочисте відкриття VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка для студентської молоді нашого Університету.
Студенти Факультету права та міжнародних відносин – Дмитро Потапов – ІІ курс спеціальності «Міжнародна інформація», Вероніка Сірко – ІІ курс спеціальності «Міжнародна інформація», Оксана Шахова – ІІ курс спеціальності «Країнознавство», разом з іншими учасниками конкурсу, випробовували свої сили і знання у 2-х турах: усному (виразне читання сучасної української поезії) і письмовому (виконання тестових завдань з української мови та написання міні-твору).

13 жовтня - напередодні свят Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва приурочених до Дня захисника України (14 жовтня), в рамках Благодійного патріотичного проекту «Герої нашого часу» та Соціального проекту студенти – міжнародники Факультету відвідали Тактично-стратегічний центрЗбройних сил України – військову частину № А3085, що знаходиться на полігоні«Дівички» (Київська обл., Переяслав-Хмельницький р-н.).