Участь у Міжнародному Форумі «Україна пам’ятає, світ визнає», приуроченому до 85-х роковин Голодомору 1932- 1933 років в Україні

22 листопада студенти та викладачі Факультету права та міжнародних відносин стали учасниками Міжнародного Форуму «Україна пам’ятає, світ визнає» та наукового симпозіуму, приуроченого до 85-х роковин Голодомору 1932- 1933 років в Україні, що розпочався 22 листопада 2018 р. у приміщенні Українського дому. Організатором заходу виступив Український інститут національної пам’яті.

Представники нашого Факультету долучилися до першої сесії наукового симпозіуму за темою: ГОЛОДОМОР-ГЕНОЦИД: ОСМИСЛЕННЯ РАФАЇЛОМ ЛЕМКІНИМ І МІЖНАРОДНО- ПРАВОВА КВАЛІФІКАЦІЯ, модераторами якого стали :Френк Сисин(директор Програми ім. Петра Яцика, Канадський інститут українських студій Альбертського університету, Канада) та Мирослава Антонович(доктор права, Національний університет «Києво-Могилянська академія»).

Доповідачами виступили: Володимир Василенко(доктор юридичних наук, професор, Національний університет «Києво- Могилянська академія»), Роман Сербин(професор - емерит історії, Університет Квебеку в Монреалі, Канада), Богдан Футей(професор, суддя Федерального претензійного суду США), Євген Захаров(голова Правління Української Гельсінської спілки з прав людини, директор Харківської правозахисної групи), Генадь Побережний(Український науковий інститут Гарвардського університету, США / Український вільний університет, Німеччина).