День української писемності та мови - 2018

9 листопада Факультет права та міжнародних відносин разом зі всією країною та великою грінченківською родиною урочисто відзначив День української писемності та мови, долучившись до поетично – співочого «вільного мікрофону», масштабного мовного флеш – мобу #носійСлова, написання диктанту національної єдності.
  Щиро вітаємо Dream Team  — справжню «Команду мрії» Факультету права та міжнародних відносин у складі:
1. Любарець Діани - студентки ІІ курсу спеціальності «Регіональні студії»
2. Корженівської Вікторії - студентки І курсу спеціальності «Регіональні студії»
3. Пахолюк Влади - студентки І курсу спеціальності «Регіональні студії»
4. Штомпеля Ярослава – студента І курсу спеціальності «Міжнародне право»

З ПЕРЕМОГОЮ у низці конкурсних заходів, приурочених до Дня української писемності та мови (організатор: Інститут філології Київського університету імені Бориса Грінченка):
1. І командне місце у загально університетському мовному квесті
2. Любарець Діана (І місце І етапу XІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика ).
3. Штомпель Ярослав (ІІІ місце І етапу XІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика ).
4. Корженівська Вікторія (І місце І етапу ІX Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді мені Тараса Шевченка)
5. Любарець Діана (ІІ місце І етапу ІX Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді мені Тараса Шевченка)