Київ по - французьки.

В рамках Року французької мови в Україні 30 жовтня 2018 року студенти-третьокурсники спеціальності «Країнознавство» під керівництвом старшого викладача кафедри романської філології та порівняльно – типологічного мовознавства, здійснили виїзне заняття історичним центром Києва.
Волога, проте тепла погода не завадила зустрітися біля станції метро Площа Льва Толстого та насолодитися парком Т.Шевченка, Володимирською вулицею, мальовничою площею навколо пам'ятника Грушевському, Золотими Воротами, величавим Софійським собором та Андріївським узвозом, обговорити французькою славне минуле нашої столиці та дотриматися усіх традицій навколо неймовірних Проні Прокопівни та пана Голохвастова. Закінчилося заняття запашною кавою.