Вітаємо переможців Конкурсу нових ідей для розвитку Університету Грінченка

23 жовтня 2018 року відбувся заключний етап Конкурсу нових ідей для розвитку Університету Грінченка (Grinchenko v. 2.0), який проходив в форматі захисту найкращих проектів !
Конкурс надав можливість кожному стати ініціатором і творцем змін в Університеті, запропонувавши власні ідею та алгоритм її реалізації, та створивши команду, що втілюватиме його в життя, тим самим сприяючи покращенню освітнього процесу, умов праці і навчання.
Ми пишаємося студентами Факультету права та міжнародних відносин, які повністю обійняли п’єдестал пошани та посіли всі призові місця !
1 місце - Гондюл Олександра- «Віртуальна дипломатія як інструмент формування іміджу Університету»
2 місце - Мачуська Анастасія- «GRINCH ART SPACE»
3 місце - Тебякіна Катерина - «Сортування сміття – це по-грінченківськи!»
Віримо, що їх креативні та суспільно важливі проекти найближчим чином будуть втілені в життя та сприятимуть всебічному розвитку нашого Університету.