Етнопоказ «Українські Амаzонки» у Львові

У четвер, 27 вересня 2018 року, за ініціативи Міністерства інформаційної політики України, в приміщенні міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького відбувся етнопоказ «Українські амазонки».
Участь в ньому взяли жінки, які воюють на сході України, а також медсестри, волонтерки та журналістки, що працюють на передовій. Дефілюючи подіумом, вони презентували етноодяг від восьми українських дизайнерів та студій.
Це вже другий успішний захід, перший відбувся у Києві до Всесвітнього Дня вишиванки. Дуже скоро естафету львівського етнопоказу підхоплять інші міста України.
До організації та проведення цього чудового заходу долучилися студенти Київського Університету імені Бориса Грінченка, члени Студентської Ради при Міністерстві інформаційної політики – Ангеліна Івашкевич, Альона Добридень, Дмитро Потапов.