International Day of Peace

21 вересня весь світ відзначає День Миру (International Day of Peace), як день глобального припинення вогню та відмови від насильства. Щороку в багатьох країнах світу проходить Хода Миру, учасники якої висловлюють безумовну підтримку Організації Об’єднаних Націй у її роботі, спрямованій на мир у всьому світі.
З нагоди міжнародного дня Миру 20 вересня  у Київському університеті імені Бориса Грінченка серед студентів 1 курсу «Суспільна комунікація» відбувся конкурс фотоплакатів «Міжнародний день миру».
Старший викладач кафедри англійської мови факультету права та міжнародних відносин Кушевська Наталя Миколаївна провела  для студентів 1 курсу «Суспільна комунікація» інформаційне практичне заняття на тему «International Day of Peace».