Випуск - 2018

26 – 27 червня 2018 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка ОР «бакалавр» напрямів підготовки «Правознавство», «Країнознавство», «Міжнародна інформація» та «магістр» спеціальності «Право» і «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».
З вітальним словом та щирими побажаннями цінувати кожну миттєвість життя й ті безцінні знання, які були набуті в студентські роки, до всіх випускників – бакалаврів та магістрів звернувся ректор нашого Університету, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України – Віктор Олександрович Огнев’юк, декан Факультету – доктор наук з державного управління, професор – Ігор Андрійович Грицяк.
Неповторну атмосферу свята для наших випускників створили музичні номери у виконанні талановитих студентів та викладачів Університету та запрошених творчих колективів.
Сподіваймося, що ті щирі побажання, які стали безцінним додатком до отриманого і такого омріяного диплому, обов’язково здійсняться, а наші дорогі, вже такі дорослі діти, впевнено увійдуть у професійне життя й будуть завжди пам’ятати про свою рідну Альма-матер, де їх люблять та завжди чекають.