ХІІІ Генеральна асамблея студентів України «UAS Meet Up»

 18-20 травня 2018 року віце-президент Студентського парламенту, студент II курсу Факультету права та міжнародних відносин - Гаргун Сергій та член Студентського парламенту Університету, студентка III курсу Інституту філології - Добридень Поліна взяли участь у ХІІІ Генеральній асамблеї студентів України «UAS Meet Up» на базі Тернопільського національного економічного університету. Студентські лідери обрали президента УАС – Фесенко Лідію, І віце-президента – Ковалішина Костянтина, профільних віце-президентів та склад Виконавчого комітету.

 
Під час офіційного відкриття Асамблеї з вітальним словом та побажаннями до освітян звернувся Перший заступник міністра науки і освіти України Володимир Ковтунець та міський голова Тернополя Сергій Надал. 
 
Українська Асоціація Студентів займається захистом прав студентів і об’єднує 139 закладів вищої освіти зі всієї України. На зборах були присутні близько 200 студентів зі всієї України, мали змогу обговорити пропозиції студентів, зміни до Закону України «Про вищу освіту», питання вступу до закладів освіти, питання ЗНО, опрацювання якості вищої освіти в Україні та розвитку студентського самоврядування. 
 
Студентський парламент Університету є колективним членом Української асоціації студентів, яка, в свою чергу, представлена від України в Європейському союзі студентів, куди входить 39 країн.
 
 
 
Віце-президент Студентського парламенту Сергій Гаргун