Участь у заході «Українські амазонки» з нагоди Дня вишиванки

Студенти Факультету права та міжнародних відносин, на запрошення Міністерства інформаційної політики, взяли участь в якості волонтерів в етнопоказі за участі жінок-учасниць бойових дій на Сході України, волонтерок та військових журналісток, які продовжують славну традицію і історичний приклад українського жіноцтва, що брали участь у визвольному русі, в патріотичних рухах і організаціях.
Захід відбувся у «Мистецькому арсеналі» в Києві у рамках дипломатичного прийняття «Українські амазонки». Його організатором виступило Міністерство інформаційної політики України спільно з громадською організацією «Всесвітній день вишиванки».
В заході взяли участь Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі, Міністр культури України Євген Нищук, Перший заступник Міністра інформаційної політики Еміне Джапарова, державний секретар МІП Артем Біденко, міжнародні дипломати, представники органів державної влади та громадськості. На захід акредитувалося близько 150 представників ЗМІ, а також спеціально прилетіли представники діаспори з Ізраїлю та ОАЕ.
Під час дійства 30 жінок-військових, волонтерок та військових журналісток продефілювали подіумом у вишитих сукнях від сучасних українських дизайнерів. До події організатори також підготували тканий рушник для урочистого проходу, виставку 40 картин на тему вишивки від десяти сучасних художників з усієї України, масштабні картини-полотна "Українські амазонки" та 2Д-маппінг Петриківського та Самчиківського розпису. Учасники заходу мали можливість оглянути старовинні строї з колекцій традиційного вбрання з регіонів України.