Круглий стіл «Агресія Російської Федерації проти України: передумови, сутність, проблема вирішення»

15 травня 2018 року кафедра міжнародних відносин та міжнародного права організувала та провела круглий стіл «Агресія Російської Федерації проти України: передумови, сутність, проблема вирішення». У роботі круглого столу взяв участь декан Факультету права та адміністрування Вищої школи імені Павла Влодковіца в Плоцьку (Республіка Польща), доктор права Рафал Каня.

З вітальним словом виступив декан Факультету права та міжнародних відносин, доктор юридичних наук, професор І.А. Грицяк.

З доповідями виступили завідувач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, доктор історичних наук, професор І.В. Жалоба; професор кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, доктор історичних наук професор О.Г. Цвєтков; доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, кандидат юридичних наук, доцент Л.О. Тимченко. У заході взяли участь також доценти кафедри О.А. Брайчевська, Г.М. Мельник, І.Ю. Слюсаренко, І.В. Братко, а також старші викладачі кафедри О.В. Пістракевич, С.А. Бут, М.М. Лісовська.

Долучилися до участі в проведенні круглого столу й студенти 5 курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», а студентки 1 курсу спеціальності «Право» стали активними учасниками заходу.

Дякуємо за роботу!