Участь у Третьому Благодійному балу Київського університету імені Бориса Грінченка

10 травня 2018 року представники адміністрації, викладачі, студентська спільнота та друзі і партнери Факультету права та міжнародних відносин, разом з великою грінченківською родиною, стали учасниками благодійного балу, що проходив в Колонній залі Київської міської державної адміністрації і організатором якого виступив Київський університет імені Бориса Грінченка.
Захід став не тільки чудовим та вишуканим мистецьким подарунком для всіх присутніх, але й ніс в собі благородну мету – зібрати кошти для створення Ресурсного центру соціально-психологічного супроводу студентів з інвалідністю.
Ми щиро вдячні всім учасникам Благодійного балу за участь у добрій та шляхетній справі!