Участь студентів Факультету у Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі

Студенти Факультету права та міжнародних відносин - Добридень Альона, Грицюк Тетяна, Курохтіна Анастасія взяли участь у Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі, який відбувся на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
Організаторами Форуму виступило Посольство Литви в Україні, яке виконує функції контактного Представництва НАТО в Україні, Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді і спорту України.
Учасників Форуму привітали директор департаменту євроатлантичного співробітництва Міністерства національної безпеки Литовської Республіки Саулюс Гасюнас , аташе з питань оборони Литовської Республіки в Україні, Румунії та Молдові полковник Альгірдас Норкус, ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко.
Високий рівень організації Форуми підтвердили спікери, а саме : Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, колишній міністр закордонних справ Литовської Республіки (2006-2008) та колишній Посол Литовської Республіки в Україні (2010-2014) Пятрас Вайтекунас, колишній міністр закордонних справ України (2007-2009) Володимир Огризко, голова Представництва НАТО в Україні, директор Офісу зв'язку НАТО Олександр Вінніков, радник Посольства Канади в Україні Руслан Кац, шість військових аташе з питань безпеки, тощо.
Учасники Форуму отримали можливість взяти участь у інтерактивних дискусіях щодо зміни середовища глобальної безпеки, моделюваннях ситуації, де вони виступили в ролі діячів Північноатлантичної ради та комісії НАТО. Серед інших тем форуму підіймалися питання нових викликів сучасного світу, безпекової політики України тощо.