11-ий Київський Безпековий Форум

12-13 квітня в Києві проходив 11-ий Київський Безпековий Форум. Цьогорічними учасниками Форуму були Прем’єр-міністри України, Литви, Молдови, нинішні та колишні керівники Міністерств оборони країн ЄС, США, Грузії, високі представники Європейських парламентів, високопоставлені дипломати Сполучених Штатів, Великої Британії, Німеччини, провідні безпекові експерти з Вашингтона, Брюсселя, Парижа.

Цьогорічною темою Форуму була: «Theregenerationplanforsecurefuture». Загалом, участь у Форумі взяли понад 600 експертів, політиків, дипломатів, урядовців, з яких понад 100 закордонних гостей із понад 20-ти країн світу.

Представниками Київського університету імені Бориса Грінченка на Форумі були Цвєтков Олександр Глібович, професор кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Факультету права та міжнародних відносин та Гондюл Олександра, голова Наукового товариства Факультету права та міжнародних відносин, студентка 5 курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».