Відвідання Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (Київський музей Західного та Східного мистецтва)

02 березня 2018 р. студенти І курсу спеціальності «Суспільні комунікації», групи СКб-1- 17-4.0д, на чолі зі своїм куратором – к. е. н, доцентом, Кобилянською Людмилою Миколаївною, відвідала Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (Київський музей Західного та Східного мистецтва) - найвизначнішу збірку європейського та азіатського закордонного мистецтва в Україні, яка налічує 20 тисяч безцінних витворів.
Найбільш вразила наших студентів експозиція італійського живопису 14-18 ст., полотна художників Нідерландів 15 – 17 ст., Іспанії 15 – 17 ст., Франції 17 – 19 ст., неперевершені зразки скульптури, витвори західноєвропейського прикладного мистецтва, старовинні ікони.