Творчо-пізнавальний семінар на тему: «Мандруємо сторінками розвитку мови та риторики».

З нагоди Міжнародного дня рідної мови (21 лютого) старший викладач кафедри публічного та приватного права Обловацька Н.О. серед студентів спеціальності «Право» провела творчо-пізнавальний семінар на тему: «Мандруємо сторінками розвитку мови та риторики».

Вміння красиво і правильно говорити рідною мовою, вміння переконувати співрозмовника, привертати увагу й здобувати довіру слухачів потрібне нам у різних сферах життя, зокрема, для досягнення успіху в професії юриста. Тому в рамках заходу було розглянуто та проаналізовано основні етапи розвитку мови та риторики.

Учасники семінару активно брали участь у розгляді низки дискусійних питань теми, підготували творчі презентації.