VI Київський безпековий форум для молоді.

10–11 лютого 2018 року, пройшовши величезний конкурсний відбір, Голова Наукового товариства нашого Факультету, студентка V курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», Гондюл Олександра була запрошена для участі у VI Київському безпековому форумі для молоді.
Організатором заходу виступив Фонд «Відкрий Україну», метою якого є піднесення міжнародного авторитету та популяризація України за кордоном, сприяння розвиткові міжнародної співпраці з Україною та публічної дипломатії. Партнерами Форуму стали: Центр інформації та документації НАТО в Україні (ЦІДН), Фонд імені Фрідріха Еберта.  
Форум став справжньою платформою для обговорення молодими експертами актуальних питань міжнародних відносин та зовнішньої політики України. Цьогорічною темою для обговорення була обрана: «Демократія під загрозою: роль суспільства під час гібридної війни».
Серед запрошених спікерів були представлені: Корина Ребега, експерт Центру аналізу європейської політики (США), Беата Біалі, старший експерт з Центру підвищення кваліфікації стратегічних комунікацій НАТО (Латвія), Уве Умлауфф, директор Інституту інновацій та розвитку бізнесу Steinbeis-Transfer-Institut (Мюнхен, Німеччина), Людмила Найденова, заступник директора з наукових питань, керівник лабораторії психології масової комунікації та медіа-досліджень Інституту соціальної та політичної психології Національної академії наук України та інші.
Окрім спілкування з фахівцями, учасники отримали змогу попрацювати в одній з робочих груп, створити і представити ідею власного проекту. Олександра долучилась до групи «Інтернет як психологічна зброя», а також стала одним з ініціаторів проекту «Truth about Lie: ядерний аспект».
По завершенню всі учасники отримали сертифікати.