«Живий ланцюг Соборності» - 2018

22 січня 2018 року студенти Факультету права та міжнародних відносин, разом з представниками інших структурних підрозділів Київського університету імені Бориса Грінченка, долучилися до масштабної акції «живий ланцюг Соборності», присвяченої 99-ї річниці Акту Злуки, вшанувавши тим самим історичну подію - об'єднання Східної та Західної України в одне ціле.

Спершу учасники акції на правому та лівому берегах Дніпра сформували дві колони, одна з яких тримала полотнище блакитного кольору, інша - жовтого. Колони несли частини українського стягу довжиною 30 метрів і, таким чином, після возз'єднання утворили не лише живий ланцюг, а і 30-метровий прапор України на мосту Патона.

Після об'єднання колон учасники акції спільно виконали гімн України та вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих на Майдані та в АТО.