Міжнародний семінар у Страсбурзі

Студенти 2-го курсу кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Ігор Нежинськийта Гордій Шкуропат 8-10 грудня взяли участь у Міжнародному семінарі, організованому Пан'європейським Союзом Франції.
Семінар відбувався у Страсбурзі (Франція) та Офенбурзі (Німеччина) і його учасниками були студенти з Франції, Австрії, Німеччини, Іспанії. Ключовими спікерами виступили Ганс-Георг Вік (керівник федеральної розвідувальної служби Німеччини в 1985-1990 роках та посол ФРН у СРСР в 1977-1980 роках) (тема доповіді: «Європа у світі та в трансатлантичних відносинах») та Мішель О (директор Інституту економічної та соціальної історії університету Страсбурга в 1987-2013 роках) (тема доповіді: «Різні культурні погляди на ситуацію у світі»).