Участь студентів Факультету у І турі VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

12 жовтня 2017 р. в Інституті філології відбулося урочисте відкриття VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка для студентської молоді нашого Університету.
Учасників І етапу конкурсу привітали Олена Євгенівна Бондарева, доктор філологічних наук, професор, проректор з науково-методичної роботи, соціально-гуманітарної роботи та лідерства; Ірина Євгенівна Руснак, доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури та компаративістики, голова журі.
Студенти Факультету права та міжнародних відносин – Дмитро Потапов – ІІ курс спеціальності «Міжнародна інформація», Вероніка Сірко – ІІ курс спеціальності «Міжнародна інформація», Оксана Шахова – ІІ курс спеціальності «Країнознавство», разом з іншими учасниками конкурсу, випробовували свої сили і знання у 2-х турах: усному (виразне читання сучасної української поезії) і письмовому (виконання тестових завдань з української мови та написання міні-твору).
Із найбільшим трепетом студенти писали есе на тему: «Не запитуй, що твоя батьківщина може зробити для тебе, – спитай, що ти можеш зробити для своєї батьківщини» (Джон Кеннеді).
Дякуємо нашим колегам з Інституту філології за запрошення до участі у конкурсі і з нетерпінням чекаємо на ІІ тур !