Грінченківці разом із Спілкою жінок України відзначили Міжнародний день Миру

21 вересня 2017 р. за ініціативи «Спілки жінок України» у Києві відбулись заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня Миру за участю представників влади, центральних органів міської виконавчої влади, представників ООН, дружин послів іноземних держав в Україні, громадських організацій ветеранів, учасників антитерористичної операції, активістів та молоді міста Києва. До організації та проведення загальноміської акції Миру долучився НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів Київського університету імені Бориса Грінченка.

По завершенню загальноміської акції у Жовтневому палаці відбулись урочистості, присвячені Міжнародному дню Миру, в яких взяли участь студенти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Після урочистої частини відбувся святковий мистецький проект за участі Національного заслуженого ансамблю танцю України ім. Павла Вірського, Народних артистів України.