Stand up! Наука – презентація наукових досліджень студентів

23 травня 2017 року на Факультеті права та міжнародних відносин відбувся міжкафедральний науковий захід, на якому студенти ІV курсу спеціальності «Міжнародна інформація» отримали можливість оприлюднити власні наукові напрацювання.

Організаторами заходу виступили: відповідальна за наукову роботу Слюсаренко І.Ю., доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, кандидат історичних наук, доцент; керівник наукового гуртку «Дипломат» Лісовська М.М., старший викладач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, кандидат політичних наук; керівник наукового гуртка «Основи наукових досліджень» Громова Н.М. – доцент кафедри англійської мови, кандидат психологічних наук. До заходу долучилася також і Мельник Г.М. доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, кандидат історичних наук.

Свої наукові розвідки презентували: Скварук Інна, Соколова Ольга, Горєлова Аліна, Грушевський Микола, Штомпіль Тетяна, Панасюк Всеволод, Рекша Лілія, Харченко Тетяна, Козіницька Марія, Федоров Сергій.

Викладачі надали рекомендації студентам щодо подальших досліджень та побажали успіхів у науковій роботі!