Профорієнтаційна зустріч щодо вступу в магістратуру з бакалаврантами освітніх програм “Суспільні комунікації” та “Регіональні студії”

23 травня 2024 рокуМоделювання судового засідання

Київськой столичний університет імені Бориса Грінченка (Google Meet)

23 травня 2024 р. завідувач кафедри міжнародних відносин, гарант освітньо-професійної програми “Суспільні комунікації”, докт. іст. наук Яблонський В.М.,  гарант освітньо-професійної програми “Регіональні студії” докт. іст. наук Цвєтков О.Г. та науково-педагогічні працівники кафедри провели консультативну зустріч з бакалаврантами освітніх програм “Суспільні комунікації” та “Регіональні студії” щодо вступу в магістратуру.

Завідувач кафедри нагадав про те, що реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ  триває до 29 травня 2024 р. і її можна здійснити як очно, так і дистанційно.

Профорієнтаційна зус...