Викладач кафедри міжнародних відносин Вікторія Ковальчук провела профорієнтаційну зустріч з майбутніми випускниками Іршанського ліцею

Консультація

21 лютого 2024 рік

Іршанський ліцей Вишевицької територіальної громади
Житомирського району Житомирської області)

21 лютого 2024 року викладачем кафедри міжнародних відносин Вікторією Ковальчук було організовано профорієнтаційну зустріч з майбутніми випускниками Іршанського ліцею Вишевицької територіальної громади Житомирського району Житомирської області. Для проведення зустрічі також було запрошено к.і.н., доцента кафедри Ганну Мельник.

Учнів 11-го класу було ознайомлено з особливостями освітніх програм «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії», можливостями подальшого працевлаштування, базами практик, діяльністю центрів компетентностей, та загалом, перевагами вступу до Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Значну увагу було приділено відповідям на питання, які цікавили не лише учнів, а й адміністрацію закладу освіти.

Дякуємо учням та колегам з Іршанського ліцею за увагу і зацікавленість і чекаємо на майбутніх студентів у нашій дружній грінченківський родині!

Викладач кафедри між...