Всесвітній день науки – 2023: Щорічний загальноуніверситетський науковий квест «Київ – моя столиця» від Наукового товариства Університету Грінченка

Квест «Мовний марафон»

07 листопада 2023 рік

Київський університет імені Бориса Грінченка

Щиро вітаємо з перемогою у щорічному загальноуніверситетському науковому квесті «Київ – моя столиця»  команду Факультету права та міжнародних відносин «Рух Національного Відродження імені Пса Патрона» у складі студенток 1 курсу ОП "Суспільні комунікації" (капітан Влада Фетисова).

Захід проводився Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка до Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку для першокурсників та членів наукових товариств усіх структурних підрозділів Університету.
Дякуємо нашим розумничкам за перемогу ! Пишаємося вами ! Так тримати!

Всесвітній день наук...