Фестиваль -конкурс "Калейдоскоп культур"

Фестиваль -конкурс

Київський університет імені Бориса Грінченка

Щиро вітаємо команду "Charming ladies" зі срібною перемогою (Диплом ІІ ступеня) у традиційному загальноуніверситетському фестивалі-конкурсі "Калейдоскоп культур".
Наші чарівні дівчата, а саме: студентка ІІ курсу ОП "Суспільні комунікації" Діжурко Аліна (очільниця команди), студентка ІІ курсу ОП "Суспільні комунікації" Москальова Єва, студентка І курсу спеціальності "Міжнародне право" Бобровська Софія, студентка І курсу спеціальності "Право" Згодько Анастасія гідно представили ФПМВ, віддзеркаливши в своїй різнобарвній презентації чудової Англії головну мету конкурсу – популяризацію культури та культурних традицій народів різних країн мультикультурного світу.
Яскраве відео представлення країни (історія, географія, культура, особливості ... ), приготування страви національної кухні (десерт " Iton mess "), мистецький номер (інструментальне виконання однієї з найвідоміших англійських народних мелодій XVI століття «Зелені рукави»), презентація виробів ужиткового та декоративно-прикладного мистецтва (фрагменту малюнку, що зображував елемент англійського інтер'єру, характерний для текстилю та предметів меблів початку XVIII століття у маєтку Бродсворт-хол у Південному Йоркширі) – передали всю неповторність Англії та отримали високу відзнаку від суворого, вимогливого, професійного журі фестивалю-конкурсу.
Дякуємо організаторам, а саме, Навчально-методичному центру соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів та всім учасникам (14 команд)! Впевнені, що чудовий фестиваль-конкурс є надважливим та актуальним в наш час і буде мати своє продовження
Фестиваль -конкурс "...
Фестиваль -конкурс