Вітаємо з нагородою!

20 листопада, за поданням Громадської організації «Об’єднання родин «Небесної сотні» та активістів «Революції гідності», у відповідності до Указу Патріарха Київського і всієї Руси - України Філарета, медаллю "За жертовність і любов до України" нагороджено Віталія Кузьменка, аспіранта Історико-філософського факультету та Станіслава Маляра, голову Ради студентського самоврядування Факультету права та міжнародних відносин та Баранову Наталію Валеріївну, заступника декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Факультету права та міжнародних відносин.

Медаллю "За жертовність і любов до України" нагороджують людей, які проявили активну громадянську позицію, героїзм, самопожертву під час подій Революції Гідності, у захисті Батьківщини на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську діяльність та допомогу Збройним силам, Національній гвардії, добровольчим батальйонам та іншим військовим формуванням України.