Грінченківці посіли друге місце в загальному заліку команд та перемогли в номінації «Найкраща позовна заява» у ІІІ Національних судових змаганнях з права інтелектуальної власності!

(жовтень-листопад 2022 року

Вітаємо команду "Ferro et igni" (склад команди: Хоменко Андрій, Мартинюк Мілен, Опанасюк Володимир – студенти 3 курсу денної форми навчання спеціальності «Міжнародне право») та тренера-наставника команди – Сергієнко Наталію Артурівну (к.ю.н., доцент кафедри приватного права) зі здобуттям другого місця в загальному заліку команд та перемогою в номінації «Найкраща позовна заява» у ІІІ Національних судових змаганнях з права інтелектуальної власності (жовтень-листопад 2022 року).

Зичимо подальших успіхів студентам та їх тренеру-наставнику!

Грінченківці посіли ...