29 грудня 2021 рік
Київський університет імені Бориса Грінченка
29 грудня на Факультеті права та міжнародних відносин відбувся Випуск магістрів спеціальностей "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії" і "Право"!![🎓](https://ci6.googleusercontent.com/proxy/6a_W4NU-zBq-JgJcI5-fJH5IVn6gTRjOU6Y9bokUTNLHgtxs1SS9AI7C8CvCtXQvy8JsknoUPcBhv4-PjVCR9B2zZ0kvbH_J2HvLVwR1ZLR3rg=s0-d-e1-ft#https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t25/1/16/1f393.png)
![🎓](https://ci6.googleusercontent.com/proxy/6a_W4NU-zBq-JgJcI5-fJH5IVn6gTRjOU6Y9bokUTNLHgtxs1SS9AI7C8CvCtXQvy8JsknoUPcBhv4-PjVCR9B2zZ0kvbH_J2HvLVwR1ZLR3rg=s0-d-e1-ft#https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t25/1/16/1f393.png)
Факультет, одночасно, з радістю і сумом відпустив у велике професійне життя своїх НАЙПЕРШИХ, НАЙКРАЩИХ, НАЙУЛЮБЛЕНІШИХ дорослих дітей – фундаторів ФПМВ, його найбільшу опору і найбільшу гордість!![✨](https://ci6.googleusercontent.com/proxy/FMmT-bkcEx3kcKtSwbcvnGApleH-Fs-vA_q-vTlYWXyP5lpUAw2MUmUhUBknbMQ2IZ2CvT8G_-sounL9CVQjMUiSzrsWgLjQO25TSq4svCQO=s0-d-e1-ft#https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
![✨](https://ci6.googleusercontent.com/proxy/FMmT-bkcEx3kcKtSwbcvnGApleH-Fs-vA_q-vTlYWXyP5lpUAw2MUmUhUBknbMQ2IZ2CvT8G_-sounL9CVQjMUiSzrsWgLjQO25TSq4svCQO=s0-d-e1-ft#https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
Так багато слів хочеться сказати! Але, скажемо найголовніше: "ДЯКУЄМО"! За всі ці роки! За безмежну радість та підтримку, яку ви дарували! За ваші перемоги і ваші поразки! За посмішки і сльози! За життєві уроки та нестримний рух вперед! За справжнє життя в усіх його найрізноманітніших проявах! За нас, дорослих, яких ви зробили абсолютно професійно щасливими і найголовніше – за ВАС – найкращих наших дітей!![🤩](https://ci5.googleusercontent.com/proxy/r6r3OAT9pHADahiNPClVRFpw_j8UhdzeswKquQirTfdwMYanPw_5FKGPQI5-AF3wbJYYyJah3Bm5s1JCScJpi6cIoe5Ax6Omgv1izU_YQH2MaA=s0-d-e1-ft#https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t58/1/16/1f929.png)
![🤩](https://ci5.googleusercontent.com/proxy/r6r3OAT9pHADahiNPClVRFpw_j8UhdzeswKquQirTfdwMYanPw_5FKGPQI5-AF3wbJYYyJah3Bm5s1JCScJpi6cIoe5Ax6Omgv1izU_YQH2MaA=s0-d-e1-ft#https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t58/1/16/1f929.png)
Любимо вас та завжди чекаємо!!!