Засідання Академії адміністративно-правових наук

15 грудня 2021 рік
Київський університет імені Бориса Грінченка

15 грудня 2021 р. професор кафедри публічного та приватного права, доктор юридичних наук, професор, академік Академії адміністративно-правових наук Нашинець-Наумова А.Ю. прийняла участь у загальних зборах Академії.

Під час зборів були розглянуті питання щодо прийому нових  членів академії та обрання їх академіками та членами-кореспондентами; обрання вченого секретаря академії; затвердження наукової відзнаки імені академіка Академії АПН Пекарєва Ігоря Марковича «За розвиток історії адміністративно-правових наук»; Про затвердження наукової відзнаки імені академіка Академії АПН Кіндюка Бориса Володимировича «За розвиток теорії та практики адміністративно-правових наук у сфері місцевого самоврядування»; затвердження плану наукової та видавничої роботи Академії на 2022 р.

В обговоренні прийняли участь доктор юридичних наук, професор, Голова Академії Галунько В.В., доктор юридичних наук, професор академік АПН Курило В.І., доктор юридичних наук, професор, академік АПН Діхтієвський П.В., доктор юридичних наук, професор, академік АПН Берлач А.І. та інші.