П’єдестал пошани

Київсь
кий університет імені Бориса Грінченка

Цьогорічні першокурсники ФПМВ не припиняють радувати на своєї активною життєвою позицією та переможними злетами. Особливе захоплення та вдячність викликають студентки 1 курсу спеціальності «Суспільні комунікації». Лише за жовтень місяць завдяки їм Факультет поповнив копилку своїх досягнень двома перемогами, а саме:

Зайняли весь п’єдестал пошани у І етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка: I місце Дев’ятко Марія, Тимошенко Аліна; II місце Калашник Марія; III місце Волошина Аделія (група СКб-1-21-4.0д).

та отримали І місце у   Щорічному загальноуніверситетському науковому квесті "Київ - моя столиця" від наукового товариства Університету Грінченка: Команда від ФПМВ у складі Сидор Лілії, Крицької Вікторії та Симоненко Оксани (група СКб-1-21-4.0д).

Дорогі дівчата! Пишаємось вами! Завдяки вам Факультет знову відчув смак перемоги.

Щиро сподіваємось, що далі буде....

П’єдестал пошани