24-25 вересня 2021 рік
Київсь
кий університет імені Бориса Грінченка

Команда грінченківців посіла 2 місце у ІІІ Всеукраїнських дебатах з адміністративного судочинства імені Юрія Панейка!
Студенти нашого факультету Богдан Прачун, Мартинюк Мілєн, Хоменко Андрій (2 курс, спеціальність Міжнародне право) (команда Ferro et igni) посіли 2 місце у ІІІ Всеукраїнських дебатах з адміністративного судочинства імені Юрія Панейка! Конкурс дебатів проходив у місті Львові 24-25 вересня 2021 р.
Команда готувалась до участі у цьому конкурсі під керівництвом тренера- наставника - Сергієнко Наталії Артурівни (к.ю.н., доцент кафедри публічного та приватного права).
Вітаємо студентів та їх тренера-наставника з чудовим результатом в конкурсі та бажаємо нових звершень!
На фото: студенти-члени команди Ferro et igni (2 курс, спеціальність "Міжнародне право", ФПМВ, Київський університет імені Бориса Грінченка) Богдан Прачун, Мартинюк Мілєн, Хоменко Андрій та суддя Верховного Суду у складі Касаційного адміністративного суду Кравчук Володимир.