Лекції від практиків для студентів-міжнародників: Вів’єн Вокер про публічну дипломатію

21 вересня 2021 рік
Київсь
кий університет імені Бориса Грінченка

21 вересня 2021 р.

Дипломатична академія України при МЗС

Cтуденти другого курсу освітніх програм бакалаврського рівня «Міжнародне право», «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» відвідали Дипломатичну академію України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ.

Здобувачі освіти та доценти кафедри Брайчевська Олена Андріївна, Мельник Ганна Мирославівна, Тимченко Ліліана Олексіївна та Слюсаренко Ірина Юріївна прослухали лекцію виконавчої директорки Консультативної комісії США з питань публічної дипломатії при Державному департаменті США та професорки Центру з публічної дипломатії Університету Південної Каліфорнії Вів’єн Вокер (Dr. Vivian Walker). Лекція на тему «Public Diplomacy as an Instrument of Statecraft: Concepts, Contexts, Consequences, Craft» («Публічна дипломатія як інструмент державного управління: концепції, контексти, наслідки, майстерність») була організована в рамках співробітництва Дипломатичної академії України та Американських рад (American Councils) в Україні.

Слухачі отримали змогу ознайомитися з теоретичними та практичними засадами публічної дипломатії, ознайомилися з «пірамідою Вокер», яка демонструє навички необхідні для реалізації публічної дипломатії та з’ясували роль публічної дипломатії в державному управлінні.

Приємно, що наші студенти не згаяли можливість та скористалися можливістю задати питання пані В. Вокер. Лекція та спілкування відбувалися англійською мовою.

Сердечно дякуємо керівництву та колективу Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС за запрошення!

Вів’єн Вокер