Нагородження до Дня науки в Україні

Щиро вітаємо наших колег та студентів...

Київський університет імені Бориса Грінченка

Щиро вітаємо наших колег та студентів: кандидатку історичних наук, доцентку кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Вдовиченко Вікторію Андріївну; магістранток спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Шахову Оксану та Чабанюк Тетяну; студентку ІІІ курсу спеціальності «Регіональні студії» Корженівську Вікторію, студентку ІІІ курсу спеціальності «Право» Пентіло Дарю, студентку І курсу спеціальності «Міжнародне право» Купецьку Вероніку з нагородженням грамотами та подяками Університету за наукові досягнення та з нагоди Дня науки в Україні.🇺🇦

Щиро дякуємо вам за ваші такі різні, але такі цінні та вагомі набутки в науковій царині. Саме ви віддзеркалили в собі високо фахове наукове керівництво та стали переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, отримали диплом лауреата ІX Міжнародного мовно – літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, примножили науковий доробок Факультету на міжнародних та всеукраїнських конференціях, виступали фундаторами Наукового товариства Факультету та загальноуніверситетської Школи Академічної Доброчесності, тощо!

Від всього Факультету права та міжнародних відносин бажаємо Вам успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у подальшому професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках та звершеннях!