Обговорення результатів акредитації на кафедрі міжнародних відносин та міжнародного права

09 червня 2021 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

09 червня 2021 р. відбулося засідання кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, на якому були обговорені питання акредитації освітніх програм, реалізацію яких забезпечує кафедра.

На порядку денному було кілька важливих питань: обговорення результатів акредитації освітніх програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти по спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» – «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії»; підготовка до акредитації освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти по спеціальності 293 «Міжнародне право» та освітніх програм другого (магістерського) рівня вищої освіти по спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» – «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії».

На засіданні кафедри були проаналізовані сильні та слабкі сторони освітніх програм; детально охарактеризовані етапи акредитаційного процесу, що варто враховувати при підготовці наступних освітніх програм, які мають пройти ці процедури; обговорено результати діяльності робочих груп; намічено подальші кроки по внесенню змін до освітніх програм з метою їхнього удосконалення. Гаранти освітніх програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Ірина Юріївна Слюсаренко та Марина Миколаївна Бессонова поділилися «секретами» акредитаційного процесу, прозвітували про перші кроки впровадження рекомендацій представників Експертної групи та Галузевої експертної ради по спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», які були надані в ході акредитації.

Кафедра продовжує свою роботу по удосконаленню якості освіти!!!

Обговорення результа...