Звітна конференція з практики майбутніх юристів-міжнародників

Звітна конференція з практики майбутніх юристів-міжнародників»

17 травня 2021 рік
Київський університет імені Бориса Грінченка

17 травня 2021 р. відбулася звітна конференція з виробничої практики (виконавчі та самоврядні органи), яку впродовж 3 тижнів проходили студенти ІІ і ІІІ курсів освітньої програми «Міжнародне право». Базами практики для майбутніх юристів-міжнародників стали Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Міністерство цифрової трансформації України, Інститут законодавства Верховної Ради України (відділ європейського права та міжнародної інтеграції), Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру (Управління європейської інтеграції та міжнародного співробітництва), Торгово-промислова палата України, Приватний виконавець виконавчого округу м. Києва Юхименко О.Л., ТОВ «Інвестбудгаличина» (м. Київ), ТОМ «Юридична фірма «Правова допомога» (м. Київ), Патентне бюро «Бенатов і партнери» (м. Київ), Патентно-правова фірма «Prima Veritas» (м. Київ), ГО «Всеукраїнська ліга правників України проти корупції» (м. Харків), Адвокатське бюро «Івана Мукана» (м. Старий Самбір), Юридична клініка «Астрея» Київського університету імені Бориса Грінченка та ін.

Студенти прозвітували про форми роботи та завдання, які вони виконували під час практики, серед яких були: підготовка інформаційних матеріалів, написання інформаційно-аналітичних довідок, виконання перекладів (у тому числі реферативних), підготовка офіційних листів, аналіз законодавчих актів України та зарубіжних країн, участь у тематичних заходах тощо.

Підбиваючи підсумки проходження практики частково в умовах локдауну, в результаті чого практичні завдання виконувалися переважно дистанційно, варто відзначити, що студенти все ж таки мали змогу застосувати на практиці такі основні навички, як вміння здійснювати комунікаційно-організаційну роботу для проведення зустрічей, бесід, переговорів державною та іноземними мовами; збирати та обробляти необхідну інформацію для проведення правотворчої і виконавчо-розпорядної діяльності; готувати документи українською та іноземними мовами, обирати структуру, форму і стиль викладу документа; здійснювати письмовий переклад міжнародних нормативно-правових актів; складати проекти документів з різних питань у сфері професійної діяльності; виконувати професійні завдання під керівництвом керівника практики від організації та самостійно тощо. Організатором виробничої практики виступила доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник Інна Валеріївна Ворошилова.

Звітна конференція з...
Звітна конференція з практики майбутніх юристів-міжнародників