Участь у Всеукраїнських судових змаганнях «National Moot Court Competition on International Humanitarian Law»

Участь у Всеукраїнських судових змаганнях  «National Moot Court Competition on International Humanitarian Law»

24 квітня 2021 рік
Київський університет імені Бориса Грінченка

У суботу, 24 квітня, студенти 1 курсу спеціальності 293 «Міжнародне право» - Купецька Вероніка і Прачун Богдан взяли участь у Всеукраїнських судових змаганнях «National Moot Court Competition on International Humanitarian Law», організованих осередком ELSA Kharkiv.

Змагання складалося з двох етапів: письмового та усного. Студенти успішно пройшли перший раунд, потрапивши до онлайн-відбіркових, які відбувалися на платформі ZOOM.

Команда «Ferro et igni» від нашого Факультету, у складі якої також була Науменко Олександра, мала можливість позмагатися зі студентами Київського інституту міжнародних відносин ім. Тараса Шевченка та Національним юридичним університетом ім. Ярослава Мудрого.

Вероніка та Богдан діляться враженнями від участі та кажуть, що вперше брали участь у подібному змаганні, розцінюють це, як чудовий досвід та працюватимуть над пошуком таких можливостей і надалі.