Участь доцента кафедри міжнародних відносин та міжнародного права І.В. Братко у круглому столі Торгово-промислової палати України

15 грудня 2020 р. доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Факультету права та міжнародних відносин Ірина Василівна Братко взяла участь у круглому столі Торгово-промислової палати України з обговорення аналітичного документу щодо стану розвитку та державної політики малого бізнесу.

За ініціативою Президента Торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова було проведено обговорення аналітичної записки "Стан розвитку та державної політики щодо малого бізнесу", підготовленої Дмитром Ляпіним. В обговоренні аналітичної записки та рекомендацій органів влади щодо державної політики у сфері малого бізнесу прийняли участь співробітники Торгово-промислової палати України, ексголова Державної регуляторної служби України народний депутат Ксенія Ляпіна, та члени Аналітичного центру Торгово-промислової палати України, серед яких доцент кафедри Ірина Братко. Практичний досвід наших викладачів потім перевтілюється на цікаві кейси для наших студентів.

Участь доцента кафед...