Щиро вітаємо студентку V курсу ОР «Магістр» Шахову Оксану з отриманням Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування !

Щиро вітаємо студентку V курсу ОР «Магістр» спеціальності Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Факультету права та міжнародних відносин Шахову Оксану  з отриманням Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування !

Пишаємось Оксаною – яскравою представницею  генерації молодих, українських лідерів ! Бажаємо подальших успіхів на шляху розбудови сучасного українського суспільства, гідного поваги !

Щиро вітаємо студент...
Щиро вітаємо студентку V курсу ОР «Магістр» спеціальності Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Факультету права та міжнародних відносин Шахову Оксану  з отриманням Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвито