Круглий стіл «Закон Республіки Польщі «Про вищу освіту і науку». Уроки для України»

15 жовтня 2020 року кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Мельник Ганна Мирославівна брала участь у круглому столі «Закон Республіки Польщі «Про вищу освіту і науку». Уроки для України», який відбувся в Київському університеті імені Бориса Грінченка. Закон, який був прийнятий у 2018 р. представив професор Варшавського університету, Президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики Тарас Володимирович Фініков (заступник міністра освіти 2009-2010 рр.). Досить цікавою була інформація про особливості кількарічного обговорення проекту закону та основні положення цього документу, який регламентує розвиток освіти та науки Республіки Польщі.